Drodzy Przyjaciele ! Kochane Koleżanki !! 13 września 2023 roku pożegnaliśmy naszą wspaniałą Koleżankę – Przyjaciółkę – Współpracowniczkę – Członka Zarządu

Pożegnanie Kasi

W imieniu Warszawskiego Stowarzyszenia Amazonek z wielkim smutkiem żegnamy naszą koleżankę Kasię. Należała do naszego Stowarzyszenia  prawie 7 lat. Od samego początku  aktywnie włączała się w działania podejmowane na rzecz naszych członkiń – kobiet po chorobie nowotworowej.

Obdarzona zdolnościami artystycznymi aktywnie uczestniczyła w warsztatach plastycznych, a z czasem sama zaczęła je prowadzić dla innych koleżanek. Wiele radości dawało jej prowadzenie kroniki Stowarzyszenia, którą praktycznie reaktywowała po kilkuletniej przerwie.

Prowadziła też stronę internetową naszego Stowarzyszenia, zamieszczając informacje i zdjęcia z różnych wydarzeń organizowanych w naszym klubie, jak i w całym środowisku Amazonek.

Chętnie  brała udział w organizowanych przez Federację Amazonek szkoleniach, plenerach artystycznych, Forum Pacjentów Onkologicznych. Zdobytą tam wiedzą dzieliła się  z koleżankami, które doceniając jej aktywność i zaangażowanie wybrały ją do Zarządu Stowarzyszenia.

Zapamiętamy Kasię ze wspólnych zajęć w Klubie, w których chętnie uczestniczyła: treningów pamięci, tańców w kręgu, Zumby, Onkobiegu, spotkań wigilijnych i wielkanocnych. Będziemy pamiętać nasze wspólne wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne do Sarbinowa, Mrzeżyna. Zawsze uśmiechnięta, pogodna, koleżeńska, serdeczna, chętna do pomocy i współpracy.

Kasiu, za wcześnie…, tyle jeszcze było do zrobienia i marzeń do zrealizowania….

Żegnaj Kasiu, będzie nam Ciebie bardzo brakowało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *