Poradnik dla kobiet z wczesnym rakiem piersi

Poradnik powstał we współpracy z Centrum Onkologii – Instytutem im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie.

Poradnik może być przekazywany pacjentkom na najwcześniejszym etapie choroby. Treści poradnika są bowiem dedykowane pacjentom zaraz po otrzymaniu diagnozy, jeszcze przed rozpoczęciem leczenia. 

Dzięki Poradnikowi pacjentce powinno być m.in. łatwiej rozmawiać z lekarzem i odnaleźć się w nowej sytuacji. 

W Poradniku chora znajdzie też odpowiedzi na trudne pytania, które towarzyszą jej po otrzymaniu diagnozy. 

Ponadto jest w nim informacja o Kampanii Wylecz raka Piersi HER 2+ (link do stronytutaj), gdzie pacjentka może znaleźć wiele innych, ważnych dla siebie wiadomości. 

Poradnik jest także dostępny na stronach Kampanii Wylecz raka Piersi HER 2+.

Ponieważ są Państwo zainteresowani formą drukowaną poradnika, postaram się zorganizować wysyłkę 50 szt tak, lecz nie wiem, czy zdołamy wezwać kuriera na jutro. 

Poradniki są bezpłatne

W dobie koronawirusa, aby zminimalizować ilość kontaktów, ważny wydaje się dostęp do materiałów edukacyjnych poprzez zawieszenie ich na stronach internetowych, np. na Facebook. Umieszczenie Poradnika na stronach internetowych (na przykład w części poświęconej edukacji), pozwoli na samodzielne pobieranie Poradnika przez osoby zainteresowane.
Coraz więcej ludzi korzysta z takich materiałów.
Wg mnie będzie z ogromną korzyścią, bo pozwoli dotrzeć z informacją wcześniej w procesie choroby pacjentki i do szerszego grona zainteresowanych. także rodzina chorej moze skorzystać z takiego poradnika. Z poważaniem,

Magdalena Fałda-Binkiewicz
Partner ds. Systemu Opieki Zdrowotnej 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *